MENU

Ремонт кавомашин, кавоварок (Bosch, De Longhi, Electrolux, Gaggia, Jura, Kenwood, SIEMENS, Krups, Philips, Saeco, Saturn, Scarlett, SPIDEM, SOLIS, Vitek, Zelmer, Melitta, AEG, NIVONA, SPIDEM, Rotel, GAGGENAU та інші)

 

Ремонту каво машини можна уникнути простим способом:


  Проводити регулярне очищення своєї улюбленої кавоварки. Це можна робити і в домашніх умовах самому, але краще довірити цей процес фахівцеві, тому як через незнання можна пошкодити апарат і ремонт кавомашини надалі може обійтися дуже дорого.

На сьогоднішній день в світі одним з найпопулярніших видів напоїв є кава. Любов людства до цього напою підстебнула і бажання спростити процедуру приготування кави. Так, світові відкрилося винахід – кавоварка. Вже сьогодні кавомашини є не тільки навіть у найменшому офісі, як невід’ємна частина, але і в багатьох сім’ях, де їх активно використовують. З кожним роком світові компанії вдосконалюють свої технології у виробництві кавових апаратів і тим ні менш, ні хто не застрахований від поломки. Сьогодні кавомашини стали надійніше, ніж кілька десятків років тому і тим ні менш, фактор поломки залишається. Що може привести до поломки дорого апарату з приготування кави? Досить багато факторів, але просте дотримання правил використання та догляду за кавоваркою дозволять не тільки зберегти апарат робочим, а й зберегти первозданний смак ваших улюблених сортів кави без присмаків і запахів. Найбільш часта причина поломки кавомашини є не належний догляд за апаратом. Якщо машину не чистити, то вона зламається. Здавалося б все так просто. Насправді, в кавомашині осідають кавові масла, які в свою чергу забивають всі канальці, трубки і патрубки, механізми, що навіть окріп не в силах пробитися через таку плівку. Другим небезпечним «забруднювачем» машин є молоко – воно, як і кавове масло, стикаючись з усім, забиває все, що тільки попадеться на шляху від приймача до чашки. Тому чищенні кавоварок слід приділити особливу увагу, щоб не зіткнутися з частою проблемою – ремонтом кавомашини. Не потрібно вважати, що апарат для приготування кави буде працювати вічно без належного обслуговування. Щоб не зіткнутися з ремонтом кавомашини слід стежити за її станом, а не просто підтримувати працездатність дорогого апарату. Кофемашина теж може зламатися, як і будь-яка інша побутова техніка. Щоб вам не довелося ремонтувати кавоварку, а це може зайняти не тільки досить багато часу навіть при наявність запасних частин, як і вилитися у велику суму, рівну майже що новому кавового апарату, слід періодично проводити чистку кави машини з використанням спеціальних миючих засобів або активувати функцію саме очищення при її наявність. Такі прості правила, здавалося б, дозволять не тільки зберегти справжній смак і аромат вашого улюбленого сорту кави, але і зберегти апарат в повному робочому стані і уникнути ремонту кави машини.

Якщо все ж у вас зламався улюблений апарат, довірте ремонт кави машини професіоналам. Зазвичай ремонт кавомашини займає близько 48 годин, в залежності від характеру поломки і наявності запасних частин в сервісному центрі. Але, щоб не доводити до ремонту кавоварку, її варто періодично чистити. Або, при наявності функції саме очищення включити її, тоді апарат сам буде підтримувати стан працездатності і втручання майстрів з поза з ремонту кавоварок може зовсім не знадобитися.